T+ T-
Pentru că îți iubești familia!
Siguranța vieții, sănătatea copiilor și integritatea căminului sunt importante pentru tine?
Pentru că ești un om educat și rațional!
Gradul de civilitate la care pretindem că am ajuns ca cetățeni europeni, oare nu ne obligă să respectăm legile țării, să protejăm mediul înconjurător și să acționăm într-un mod care să nu îi afecteze negativ pe concetățenii noștri?
Pentru că poți economisi bani!
Îți vine să crezi că încălzirea casei tale cu soluția propusă de Colterm îți poate aduce economii de 20% din costurile pe care le-ai avea cu o centrală pe gaz?
Întrerupere furnizare apă caldă și încălzire - PT 45B ⚠️
COLTERM S.A. Timișoara anunță întreruperea furnizării apei calde și a încălzirii în data de 13.01.2025, în intervalul orar 09:00 - 18:00, pentru remedierea unei defecțiuni tehnice apărute la rețeaua primară de termoficare a municipiului Timișoara.
Vor fi afectați consumatorii arondați străzilor:
➡️ Martir Ovidiu Munteanu
➡️ Martir Anton Florian
➡️ Martir Cernaianu
➡️ Munteniei
În total, sunt afectate 17 branșamente.
⚠️ La finalizarea lucrărilor, poate apărea fenomenul de turbiditate pentru o scurtă perioadă de timp. Recomandăm evitarea utilizării apei în scopuri menajere până la limpezirea acesteia.
Ne pare rău pentru disconfortul creat și vă mulțumim pentru înțelegere!